Spotkanie z redaktorem Krzysztofem Błażycą.

4 lutego 2016 r. 17.00-19.00 (czwartek)

Święci i czarownicy, czyli jak obronić się przed dżu-dżu, zachować czyste ręce w polityce, i co zrobić gdy ojciec ma 139 żon. Przez Nigerię, Ugandę, Tanzanię, Kenię i Zambię - prezentacja fotograficzna i przybliżenie krajów z perspektywy reporterskiej, 50 min. Po spotkaniu możliwość nabycia książki "Tego drzewa nie zetniesz", zbiór reportaży z krajów prezentowanych podczas spotkania.

Kilka słów o autorze:
Krzysztof Błażyca, reporter, podróżnik, dziennikarz na co dzień związany z redakcją "Gościa Niedzielnego”. Publikuje również m.in. w: "Poznaj Świat", "Almanach prowincjonalny", kenijskim "Catholic Mirror". Współtwórca Fundacji Razem dla Afryki (www.razemdlaafryki.org) wspierającej projekty rozwojowe prowadzone przez misjonarzy w Nigerii, Ugandzie, Kenii (edukacja, pomoc medyczna, pomoc ofiarom handlu ludźmi - kampania: www.zbudujfreedom.pl). Autor zbioru reportaży "Tego drzewa nie zetniesz" (wyd. Bernardiinum, 2015)

patronat medialny nad cyklem spotkań "Daleko jest blisko" obejmuje Gość Niedzielny